Karahisar Çevre Sağlığı | Afyon İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulamalarımızla; insan sağlığını tehdit eden, her türlü  virüs, bakteri ve mantar gibi mikroorganizmaları öldürür ve yok ederiz. Bununla birlikte ortamdaki tüm kötü kokularda kaybolur. Modern alet-ekipman ve uzman kadromuzla sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Ekolojik dezenfektanımız uygulama sonrası su ve oksijene dönüşerek kendi kendine yok olur. Böylece ortamda hiç bir kalıntı bırakmadığı için temizlik yapmanıza da gerek kalmaz ve yarım saat sonra direk kullanıma açabilirsiniz.  Belçika menşeili kolloid gümüş teknolojisi sayesinde en üst düzey ve etkili dezenfeksiyonu hizmetinize sunuyoruz.

UYGULAMA ALANLARI: Evler, İşyerleri, fabrikalar, spor salonları, camiler, öğrenci yurtları, hastahaneler, klinikler, ameliyathaneler, gıda firmaları, su depoları, her tür alet ve ekipmanlar .

Kısaca Karahisar Çevre Sağlığı | Afyon İlaçlama ve Dezenfeksiyon firması olarak; hijyen gerekli olan her türlü yer ve yüzeyde güvenle uygulama yapıyoruz.

 

Call Now ButtonHemen Arayın