Karahisar Çevre Sağlığı | Afyon İlaçlama ve Dezenfeksiyon

BİZ KİMİZ?

Karahisar Çevre Sağlığı | Afyon İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak T.C. Sağlık bakanlığı ruhsatlı ve dünya sağlık örgütünün uygun gördüğü standartlarda 2020  den beri Afyonkarahisar ve çevre illerde hizmet veren uzman bir kuruluşuz.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz her gün daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak sektör içerisindeki yerini daha da sağlamlaştırmak için profesyonel bir kadroyla çalışma prensibini benimsemiştir. Bölgemiz de böcek ilaçlama Meslek hayatını benimseyen, İlaçlama sektöründeki teknolojiyi yakından takip eden ve en son teknoloji ekipmanlarını kullanan, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız.
Bölgemizde böcek ilaçlama olarak Müşteri memnuniyetine odaklanarak ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, sektörde adından kurumsal ve profesyonel kimliğiyle bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlarken önce Bölgemizde (Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Isparta, Burdur, Eskişehir, Denizli) sonra da TÜRKİYE’de sunduğu hizmet ile kalite değeri yüksek bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknoloji, artan talep ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda Profesyonel Kimliğimiz ile sektörün lideri olup, çalışma alanlarımızla ilgili sorunlara Çevreye duyarlılık ilkesini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlara kesin ve doğru çözümler üretmek ve bu sayede de hizmet sektöründeki saygınlığımızı daha da arttırmak.

Call Now ButtonHemen Arayın